^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Hiszpańska intryga / Aquila Roja (2011)

Hiszpańnska intrygaHiszpańska intryga / Aquila Roja; (2011) - Lektor / PL; Reżyseria: José Ramón Ayerra; Scenariusz: Guillermo Cisneros, Juan Manuel Córdoba; Produkcja: Hiszpania; Gatunek: Przygodowy; Czas: 2 godz. 2 min.; Obsada: Antonio Molero, David Janer, Javier Gutiérrez, Pepa Aniorte, Mariano Pe?a, Inma Cuesta, Stany Coppet, Xabier Elorriaga, Roberto Álamo...
Czerwony Orzeł to przydomek tajemniczego bohatera, który pomaga prześladowanym oraz poszukuje zabójców swojej młodej żony. Nikt poza służącym nie wie o podwójnym życiu Gonzalo, nawet jego synek Alonso, który podziwia Czerwonego Orła.
W stolicy królestwa Hiszpanii dochodzi do zjazdu, którego głównym celem ma być ugoda i zawarcie pokoju. Dochodzi jednak do spisku na życie króla. Mieszkańcy, dworzanie wraz z Czerwonym Orłem będą musieli obronić miasto przed nacierającymi wojskami Anglii i Francji.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright